Inspektor Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Biuro Usług BHP i P.POŻ STĘPNIEWSCY  I GRZYBEK S.C. w Zabrzu funkcjonuje na rynku, jako kontynuacja Ośrodka Szkoleniowo-Kursowego Pana Bogdana Stępniewskiego. Posiadamy 20 letnie doświadczenie w branży BHP.

Miejsce pracy: Zabrze
Zadania:
  • Pełnienie zadań służby BHP
  • Przeprowadzenie szkoleń oraz przeglądów w zakresie BHP
  • Przygotowywanie dokumentacji w zakresie BHP i PPOŻ
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu BHP
  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość aktualnych przepisów i regulacji dotyczących BHP oraz nowoczesnych systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Ważne uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej
  • Prawo jazdy kategorii B
Mile widziane
  • Uprawnienia KPP
  • Znajomość języka angielskiego
  • Certyfikat auditora wewnętrznego PN ISO 45001, 14001
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 8-16
  • Pracę w zgranym i poszukującym wyzwań zespole
  • Szkolenia, kursy
  • Auto służbowe w godzinach pracy

Specjalista ds. BHP

Obsługa firm biura Pełnienie zadań służby BHP Przeprowadzenie szkoleń w zakresie BHP Przeprowadzanie przeglądów stanu BHP Tworzenie dokumentacji w zakresie BHP i PPOŻ Dbanie o dobry wizerunek Firmy Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu BHP Minimum...

Firma:Biuro usług BHP i p. poż. Stępniewscy i Grzybek s.c. Arkadiusz Stępniewski Jarosław Stępniewski Aleksandra Grzybek

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP)

Zadania na stanowisku: Administrowanie biurem firmy w zakresie BHP. Pełnienie roli doradcy i audytora w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy. Przeprowadzanie regularnych szkoleń BHP dla pracowników. Realizacja przeglądów i ocen stanu bezpieczeństwa w...

Więcej informacji

Firma:Praca.pl