Inspektor

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Racibórz
Ogłoszenie o naborze Nr 135000

Warunki pracy

  • praca administracyjno-biurowa w systemie ośmiogodzinnym, jednozmianowym (od poniedziałku do piątku),
  • wymuszona pozycja ciała-siedząca,
  • stanowisko pracy wyposażone w telefon, komputer-czas pracy przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie, z naturalnym i sztucznym oświetleniem,
  • brak czynników szkodliwych na stanowisku,
  • stanowisko pracy usytuowane jest na parterze budynku „C” należącego do kompleksu budynków Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu,
  • budynek Komendy nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo - brak wind i toalet dostosownych do potrzeb wymienionych osób.
  • praca na umowę o pracę na czas określony (nie zastępstwo)
  • wynagrodzenie zasadnicze plus dodatek z tytułu wysługi lat pracy (5%-20% wynagrodzenia zasadniczego).

Zakres zadań

  • Rejestruje, weryfikuje, modyfikuje i analizuje informacje w policyjnych systemach informatycznych w celu rzetelnego gromadzenia danych.
  • Dokonuje sprawdzeń w policyjnych i pozapolicyjnych systemach informatycznych w celu dostarczania aktualnych danych.
  • Wprowadza rejestracje operacyjne i procesowe w celu zasilenia systemów danymi.
  • Współpracuje z jednostkami prokuratur i sądów w zakresie wymiany informacji związanych z prowadzonymi postępowaniami przygotowawczymi i obiegu poczty służbowej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w pracy administracyjno-biurowej
  • Umiejętność organizacji własnej pracy, komunikatywność, rzetelność.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

Inspektor

Warunki pracy - narzedzia pracy: komputer, drukarka, kserokopiarka, skaner oraz inne urządzenia i materiały biurowe, - budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (brak podjazdu, windy, siedziba na trzecim piętrze). Zakres zadań będzie...

Więcej informacji

Firma:Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Katowicach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Inspektor

1)Obsługa kancelaryjno-biurowa.2)Obsługa urządzeń biurowych (kserokopiarki, niszczarki, e-mail). 3)Archiwizacja.4)Prowadzenie rejestrów i ewidencji pomocniczych.5)Sporządzenie wykazów przesyłek i korespondencji wpływającej do wydziału.6)Odbieranie i...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Nadinspektor zakładów górniczych

Warunki pracy 1. Charakter stanowiska związany z przeprowadzaniem kontroli w zakładach górniczych (wymagająca wysiłku fizycznego), częściowo na powierzchni, częściowo pod ziemią, gdzie występują: - trudne warunki pracy pod ziemią i w terenie, - szkodliwe...

Więcej informacji

Firma:Wyższy Urząd Górniczy w Katowicach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik