Inżynier Jakości

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Gliwice
Obowiązki:
  • Rozwiązywanie reklamacji klientów związanych z dostawcami.
  • Aktualizacja i utrzymanie dokumentacji jakości w produkcji.
  • Ocenianie i kontrola jakości produktów i procesów.
  • Organizacja i przeprowadzanie audytów wewnętrznych.
  • Zapewnienie spełniania wymagań klientów.
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy w całej Polsce i gotowość do delegacji.
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej.
  • Wykształcenie techniczne, preferowane zarządzanie jakością.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Mile widziany język niemiecki.
  • Znajomość narzędzi jakościowych oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Prawo jazdy kat. B.
Pracodawca oferuje:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Elastyczne warunki zatrudnienia (umowa zlecenie lub B2B).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy

Inżynier Jakości / Quality Engineer (K/M)

Zakres obowiązków: Rozpatrywanie reklamacji klientów w oparciu o raporty 8D i wdrażanie działań naprawczych Prowadzenie procesów reklamacyjnych związanych z komponentami dostawców Aktualizacja dokumentacji jakościowej procesów produkcyjnych ( Flow Chart,...

Więcej informacji

Firma:Formel D Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice