Inżynier produkcji

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Gliwice
Zakres obowiązków:
  • Wprowadzanie nowych projektów do stałej produkcji.
  • Analiza i dostarczanie dokumentów technicznych do działu produkcyjnego.
  • Weryfikacja i nadzór nad parametrami w procesach produkcyjnych.
  • Tworzenie technologicznej dokumentacji takiej jak schematy procesów, instrukcje i karty pracy.
  • Planowanie rozmieszczenia stanowisk pracy.
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu technicznych i jakościowych problemów.
  • Ulepszanie i standardyzacja procesów produkcyjnych.
  • Nadzór nad zmianami konstrukcyjnymi.
  • Organizowanie szkoleń dla pracowników w zakresie nowych technologii.
  • Określanie norm czasu pracy.
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne, najlepiej w mechanice i konstrukcji maszyn.
  • Min. 3-4 lat doświadczenia jako Inżynier Produkcji.
  • Znajomość procesów technologicznych.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, otwartość i inicjatywa w pracy zespołowej.
  • Kreatywność, samodzielność, dokładność i systematyczność.
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Odpowiedzialność, niezawodność i zaangażowanie.
  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do podróży służbowych (2-3 razy na miesiąc, w ramach jednego dnia roboczego).
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.

Inżynier Mechanik

Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac związanych z budową linii produkcyjnej, Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem, Zarządzanie zespołem podległych pracowników, Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie, Raportowanie...

Więcej informacji

Firma:AB INDUSTRY S.A.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Technolog montażowy

Opracowanie i wdrożenie procesów technologicznych, Konstruowanie oraz dobór oprzyrządowania i narzędzi montażowych oraz kontrolnych, Nadzór nad wprowadzeniem technologii, Rozwiązywanie zaistniałych problemów montażowych, Współpraca pod względem...

Więcej informacji

Firma:Zaklad Mechaniczny BUMAR-MIKULCZYCE S.A.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze