Kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0956
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru na półkach.Praca na 2 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: książeczka Sanepidowska

Wymagania inne:

doświadczenie w zawodzie nie jest wymagane

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Doradca Klienta

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz! promesę,...

Więcej informacji

Firma:Adreams M. Smerda Sp.k.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Data publikacji:Data dodania: dzisiaj

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ustroń

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik