Kontroler Jakości

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Rybnik
Obowiązki:
  • Sprawdzanie jakości części samochodowych.
  • Wypełnianie raportów.
  • Utrzymanie porządku na stanowisku.
Wymagania:
  • Natychmiastowa gotowość do pracy.
  • Sprawność manualna i dobry wzrok.
  • Chęć do stałej współpracy.
  • Komunikatywny polski.
  • Brak ograniczeń do pracy fizycznej.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę zlecenie.
  • Dodatkowe 50% za nadgodziny.
  • Kompleksowe szkolenia.
  • Pracę w rozwijającym się zespole.
  • Szafkę i wyposażenie robocze.

Twój zakres obowiązków Odbiory elementów konstrukcji spawanych Przegląd dokumentacji technicznej Kontrola prac spawalniczych Pomiary geometryczne detali Wypełnianie protokołów pomiarowych oraz opracowywanie dokumentacji jakościowej Rozwiązywanie bieżących...

Więcej informacji

Firma:MASTEC WTECH SP. Z O.O.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Wyry

Zakres obowiązków kontrola jakości części samochodowych zgodnie z instrukcją (kontrola wizualna lub przy użyciu narzędzi pomiarowych, np. suwmiarka) uzupełnianie raportów dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy Poszukiwane kompetencje jesteś...

Więcej informacji

Firma:Formel D Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik