Koordynator ds. personalnych

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/1111
OBOWIĄZKI:
- koordynacja cudzoziemców, - współpraca z firmami zewnętrznymi produkcyjnymi, - porządkowanie bieżących dokumentów.Współpraca z osobami z Indii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

znajomość języka indyjskiego (hindi) i języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, doświadczenie na podobnym stanowiskumile widziane wykształcenie średnie oraz znajomość obsługi komputera

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

HR Manager

Aplikuj do nas, jeśli: posiadasz min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem HR; masz wykształcenie wyższe z zakresu HR, prawa pracy lub pokrewne; znasz prawo pracy oraz przepisy związane z zatrudnieniem; umiesz zarządzać budżetem oraz analizować dane...

Więcej informacji

Firma:Rotenso - Grupa Thermosilesia

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Data publikacji:Data dodania: 2024-10-03