Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Knurów
Numer: StPr/24/1857
OBOWIĄZKI:
Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: średnie; doświadczenie nie jest wymagane; umiejętność obsługi klienta, zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów; kompleksowa obsługa klienta, sprzedaż kosmetyków; dwie zmiany - praca wg. grafiku; miejsce pracy: Knurów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetyczka
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Knurów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Manikiurzystka

- pielęgnowanie i estetyką paznokci dłoni oraz stóp,- dbanie o stanowisko pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ustroń

Technik usług kosmetycznych

Oferta z Prac Interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. UrzędzieWykształcenie: średnie kierunkowe; umiejętność wykonywania zabiegów kosmetycznych; podstawowa znajomość języka angielskiego; zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Stylistka paznokci - kosmetyczka

Stylizacja paznokci (manicure hybrydowy, żelowy-przedłużanie paznokci żelem), stylizacja rzęs (przedłużanie i zagęszczanie rzęs) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój