Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Kucharz
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/0975
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie potraw, cateringów, gotowanie.* praca w systemie 2- zmianowym: 12:00-20:00, 16:00-24:00, również w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, dobry smak i umiejętności manualne.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Kucharz

Praca w lokalu gastronomicznym. Osoba z doświadczeniem. Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji oraz umiejętności kandydata. Praca również w weekendy. kontakt telefoniczny z pracodawcą. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Kucharz

Przygotowywanie i wydawanie posiłków*System czasu pracy równoważny, w przedziale między godz. 12:00-22:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania inne:...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Kucharz

przygotowywanie posiłków, Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: kucharz Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała