Lakiernik Samochodowy

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie i malowanie elementów karoserii, dbanie o jakość pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe w zakresie lakierowania.
  • Doświadczenie jako lakiernik.
  • Znajomość napraw lakierniczych.
  • Umiejętność dobierania lakierów.
  • Perfekcyjne wykonywanie pracy.
  • Utrzymywanie sprzętu w dobrym stanie.
  • Skupienie na zadaniach i klientach.
  • Rozwiązywanie problemów.
  • Chęć rozwoju.
  • Prawo jazdy B.
Pracodawca oferuje:
  • Stabilną pracę w dynamicznej firmie.
  • Profesjonalne środowisko pracy.
  • Umowę o pracę.
  • Szkolenia.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się m.in. przygotowywaniem elementów karoserii do lakierowania poprzez użycie odpowiednich narzędzi oraz środków, według najwyższych standardów, lakierowaniem oraz kontrolą jakości lakierowanych elementów. Nasze...

Więcej informacji

Firma:Salony Kanclerz

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska