Magazynier

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Magazynier
Miejsce pracy: Rybnik
Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • Kompletowanie zamówień i pakowanie produktów,
  • Utrzymywanie porządku w magazynie.
Wymagania:
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Odpowiedzialność i dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Magazynier kierowca

- wystawianie i odbieranie towarów budowlanych,- załadunek i dowóz materiałów budowlanych,- prace magazynowe, utrzymanie czystości.Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, sobota w godzinach 8:00 - 13:00. Praca na terenie woj. śląskiego...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Pracownik/ Operator magazynowy

Zadania: Praca ze skanerem Praca jako operator wózka widłowego – w przypadku posiadania uprawnień UDT Rozładunek i załadunek asortymentu magazynu Wprowadzanie danych do systemu Kompletacja zamówień Dbanie o porządek w miejscu pracy Przygotowanie paczek do...

Więcej informacji

Firma:ManpowerGroup

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Magazynier

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach prac interwencyjnych. Wymagane wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B. Prace magazynowe, za i wyładunkowe....

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Wodzisław Śląski