Magazynier

Ogłoszenie numer: 9226474, z dnia 2024-09-16

innowacyjna, prężna firma produkująca akumulatory przemysłowe,
zatrudni w zakładzie w Gliwicach osobę na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • przyjmowanie dostaw,
  • wydawanie towaru,
  • pomoc przy dostarczaniu surowców na produkcję
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • dbałość o porządek w magazynie,
  • obsługa wózka widłowego.

Wymagania

  • praca zmianowa,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • stałą pracę z możliwością rozwoju zawodowego w nowoczesnym środowisku pracy,
  • stosowne szkolenia.

Pracownik Magazynu

Twoje zadania : Bezpieczna i efektywna praca przy obsłudze wózków widłowych (wózki czołowe, z podestem, wysoki skład). Odbieranie i kontrola dostaw oraz weryfikacja zgodności ilościowej i jakościowej. Weryfikacja zgodności dokumentów dostaw. Organizacja i...

Więcej informacji

Firma:Asistwork Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Pomocnik pracownika magazynu

Zadania: Drobne prace magazynowe: pakowanie, etykietowanie i oklejanie elektronarzędzi Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku Sumienność Odpowiedzialność Chęć do podjęcia pracy od zaraz Oferta:...

Więcej informacji

Firma:ManpowerGroup

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Magazynier

Przyjmowanie dostaw, przyjmowanie i wydawanie zamówień zgodnie z otrzymaną specyfiką, realizowanie prac porządkowych i inwentaryzacyjnych w magazynie zgodnie z przyjętymi normami i instrukcjami*praca w systemie 1-zmianowym 08:00-16:00 Wymagania konieczne:...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy