Młodszy specjalista ds. logistyki

Miejsce pracy: Zabrze

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Zakres obowiązków:
  • Ścisła współpraca z Klientami w zakresie zarządzania powierzonym towarem oraz planowania transportu.
  • Kontrola operacji i procesów magazynowych i transportowych.
  • Nadzór nad realizacją zleceń oraz dokumentacją.
  • Wyjaśnianie reklamacji oraz niezgodności.
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji magazynowej oraz transportowej.
  • Sprawdzanie zgodności dostaw towarów z dokumentami i instrukcjami.
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie swobodnej komunikacji.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług magazynowych i transportowych.
  • Zaangażowanie i sumienność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętności analityczne.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością podpisania umowy bezpośrednio z naszym Klientem po okresie 5 miesięcy.
  • Pracę pon-pt w systemie 2-zmianowym (wolne weekendy).
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU.
  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego Luxmed.

Logistyk magazynu wyrobów gotowych

Opis stanowiska Opracowywanie i tworzenie tras logistycznych zgodnie z przyjętymi zleceniami wysyłkowymi, obliczanie pojemności pojazdów. Zamawianie wymaganej liczby wynajętych pojazdów (interakcja z działem logistyki). Interakcja z działami sprzedaży w celu...

Więcej informacji

Firma:Zabrze Cable Factory sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Specjalista ds. Logistyki

Do Twoich najważniejszych zadań na tym stanowisku należeć będzie: koordynowanie dostaw i wysyłek towarów we współpracy z pracownikami magazynu, nadzór nad dokumentacją i przestrzeganie procedur logistycznych, organizowanie dystrybucji krajowej oraz...

Więcej informacji

Firma:cargo-partner spedycja sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Żory