Monter hal namiotowych

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0240
OBOWIĄZKI:
Montaż i demontaż hal namiotowych na terenie całej Polski - praca w delegacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 496 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

montaż instalacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Skoczów

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Monter szaf sterowniczych

montaż szaf w tym okablowanie oraz montaż urządzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Żory

Monter aparatury kontrolno - pomiarowej i automatyki

przygotowanie wiązek przewodów zgodnie z dokumentacją przesłaną przez zamawiającego Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna