Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/0665
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Osoba do przyuczenia w zawodzie instalatora.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Pracownik utrzymania ruchu serwisant - smarownik

Dołączając do zespołu będziesz odpowiedzialny za: Wykonywanie serwisów olejowych i smarowniczych. Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz diagnozowanie usterek. Wykonywanie diagnostyki maszyn i urządzeń przy użyciu specjalistycznych...

Więcej informacji

Firma:ECOL Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Monter

Demontaż okien, drzwi, bram garażowych i przemysłowych, osłon okiennych i drzwiowych, montaż okien, drzwi, bram garażowych i przemysłowych, w tym: wykonanie pomiarów otworów okiennych, drzwiowych, garażowych, przygotowanie otworów okiennych, drzwiowych,...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: brak przeciwskazań do pracy na wysokości

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Cieszyn