Monter

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Monter
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zadania:
  • Prace produkcyjne
  • Montowanie nagłówków i podłokietników
Wymagania:
Nie wymagamy doświadczenia, wystarczą chęci!

Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Trzyzmianowy system pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Paczki świąteczne oraz karty przedpłacowe
  • Program poleceń pracowniczych
  • Z Żywca jeździ bus (PRYWATNY), którym można dojechać pod zakład

Pracownik Produkcji

Jeżeli posiadasz: Gotowość do pracy na produkcji, Zdolność szybkiego uczenia się, Umiejętność pracy w zespole. To my nauczymy Cię: Obsługi maszyn i urządzeń, Obsługi linii produkcyjnych, Potrzebnych przepisów i norm, Nowych technologii,

Więcej informacji

Firma:Roca Polska

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Data publikacji:Data dodania: dzisiaj

Specjalista do spraw produkcji

Kontakt z zarządem w języku koreańskim, kontrola prac maszyn wtryskowych, kontrola stanu technicznego Wymagania konieczne: Zawód: Kierownik produkcji w przemyśle Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie -...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Kontrola pracy maszyn wtryskowych, naprawa maszyn wtryskowych, kontrola stanu technicznego, kontakt z zarządzem w języku koreańskim Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język:...