Monter

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Monter
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0763
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych sieci i urządzeń sanitarnych + prace towarzyszące.Delegacje na terenie całego kraju.OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY (z komunikatywną znajomością języka poskiego).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter sieci i instalacji sanitarnych* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

poziom wykształcenia bez znaczenia, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, 2 lata doświadczenia w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Instalator systemów HVAC i sanitarnych

Wynagrodzenie do negocjacji – adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności. Zakres obowiązków: Montaż i serwis instalacji HVAC, wodno-kanalizacyjnych i c.o. Wykonywanie i renowacja istniejących instalacji sanitarnych i HVAC....

Więcej informacji

Firma:NOWREM GROUP Daniel Łata sp.k.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Żory

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Wodzisław Śląski