Operator boczkarki profilowej

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Orzesze
Numer: StPr/24/0409
OBOWIĄZKI:
Obsługa boczkarki profilowejOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony ok 14 m-cyMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-180 Orzesze PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-Pt 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie: minimum średnie. Uprawnienia: mile widziane prawo jazdy kat. B. Osoba zostanie przyuczona do obsługi boczarki.

Miejsce pracy:

Orzesze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Operator Maszyn Pakujących

Zadania: Obsługa urządzeń i linii produkcyjnych. Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej. Realizacja planów produkcyjnych. Ścisła współpraca z Kierownikami Zmianowymi. Wykonywanie prac konserwacyjnych. Przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad...

Więcej informacji

Firma:Lambertz Polonia Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Operator maszyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa maszyn (prasy, giętarki, zgrzewarki) w zakresie produkcji komponentów do okapów kuchennych, dbałość o jakość produkowanych materiałów, osiąganie wyznaczonych wskaźników produkcyjnych. OCZEKUJEMY: zdolności manualnych i...

Więcej informacji

Firma:Electrolux Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Operator Maszyn

Osoba zatrudniona na stanowisku Operatora Maszyn odpowiedzialna będzie za: Obsługę urządzeń i linii produkcyjnych. Realizację planów produkcyjnych. Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej. Ścisłą współpracę z Kierownikami Zmianowymi. Wykonywanie prac...