Operator mieszalników zbożowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1077
OBOWIĄZKI:
operator mieszalników zbożowych (praca fizyczna).Miejsce wykonywania pracy Gliwice.Praca na umowę zlecenie 1 miesiąc (następnie umowa o pracę).Praca na 1 zmianę (7.00-15.00).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, dobra sprawność fizyczna, doświadczenie nie jest wymagane, może być osoba do przyuczenia

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Operator pras

- wprowadzanie komponentu do prasy- umieszczanie na prasie wałka z aluminium za pomocą szczypiec- przygotowanie do transportu Wymagania inne: Miejsce pracy: Ruda Śląska 4B - 4 dni pracujące /1-2 dni przerwy/ system 3 zmianowy

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Operator robota spawalniczego

Zakres obowiązków: Obsługa robota spawalniczego Manualne programowanie robota spawalniczego MOTOMAN Wymagania: Znajomość zasad pracy z robotem spawalniczym Umiejętność obsługi narzędzi spawalniczych Znajomość technik spawania Umiejętność interpretacji...

Więcej informacji

Firma:MASTEC WTECH SP. Z O.O.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Wyry

Operator maszyn / prasy, tokarski, wtryskarki

Oferujemy Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - po 6 miesiącach przejęcie pod umowę Klienta Wynagrodzenie 4700-5300 zł brutto + dodatki Ekwiwalent za pranie Dopłata do stołówki Dobry dojazd lokalizacyjnie Zadania Obsługa maszyn - prasy,...

Więcej informacji

Firma:Personnel Service Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy