Operator produkcji

Nie posiadasz żadnego doświadczenia na produkcji, a chcesz je zdobyć?
Chcesz dojeżdżać do pracy za darmo? Jeśli jesteś dyspozycyjny do podjęcia pracy w systemie trzech zmian?
Jeśli na powyższe pytanie odpowiedziałeś trzy razy na Tak to aplikuj już dziś!
Miejsce pracy: Gliwice
oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • praca w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • wynagrodzenie w wysokości 4550 zł brutto
  • premia kwartalna w wysokości 750 zł brutto
  • darmowy dojazd pracowniczy z Gliwic, Zabrza oraz Knurowa
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach klienta na stałe
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • pracę w systemie trzech zmian (5:45-14.00, 13:45-22.00, 21:45-6.00)
  • zatrudnienie od zaraz
zadania
  • proste prace produkcyjne plastikowych elementów asortymentu sklepowego
  • praca przy maszynie produkcyjnej
oczekujemy
  • przede wszystkim chęci do pracy!
  • dyspozycyjności w systemie trzech zmian

Pomocnik Operatora Wytwórni / Operator Wagi Samochodowej

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Bielsku-Białej (Stara Wieś k/Bielska-Białej) Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się pomocą operatorowi przy obsłudze wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych podczas codziennych produkcji. Zakres obowiązków...

Więcej informacji

Firma:Masfalt Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Data publikacji:Data dodania: dzisiaj

Operator Wytwórni Mieszanek Mineralno - Asfaltowych

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Bielsku Białej (Stara Wieś k/Bielska-Białej) Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się obsługą wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych podczas codziennych produkcji. Zakres obowiązków obejmować będzie również...

Pracownik produkcji

Zakres obowiązków: prace przy produkcji skrzyń drewnianych oraz pakowanie eksportowe, obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o standardy jakościowe produkowanych wyrobów, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy. Wymagania: uprawnienia na wózki...

Więcej informacji

Firma:Export Pack Polska

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data publikacji:Data dodania: wczoraj