Operator robota spawalniczego

MASTEC WTECH Sp. z o. o. to firma z 32 - letnim doświadczeniem na rynku Polskim oraz prawie już 39 - letnim doświadczeniem na rynku skandynawskim. Jesteśmy cenionym i kwalifikowanym dostawcą komponentów maszyn dla rynku skandynawskiego. Posiadamy nowoczesne urządzenia do cięcia plazmowego, laser, sterowane CNC prasy krawędziowe oraz centra obróbcze, piły taśmowe, inwertorowe źródła EWM, komorę śrutowniczą, strefę przygotowania przed lakierowaniem oraz lakiernię natryskową.

Największym kapitałem zakładu jest jednak wykwalifikowany personel!

Miejsce pracy: Wyry
Zakres obowiązków:
  • Obsługa robota spawalniczego
  • Manualne programowanie robota spawalniczego MOTOMAN
Wymagania:
  • Znajomość zasad pracy z robotem spawalniczym
  • Umiejętność obsługi narzędzi spawalniczych
  • Znajomość technik spawania
  • Umiejętność interpretacji rysunku technicznego
  • Praktyczna znajomość narzędzi pomiarowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym - praca w systemie trzyzmianowym
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym oraz profesjonalnym zespole
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Operator pras

- wprowadzanie komponentu do prasy- umieszczanie na prasie wałka z aluminium za pomocą szczypiec- przygotowanie do transportu Wymagania inne: Miejsce pracy: Ruda Śląska 4B - 4 dni pracujące /1-2 dni przerwy/ system 3 zmianowy

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Operator maszyn / prasy, tokarski, wtryskarki

Oferujemy Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - po 6 miesiącach przejęcie pod umowę Klienta Wynagrodzenie 4700-5300 zł brutto + dodatki Ekwiwalent za pranie Dopłata do stołówki Dobry dojazd lokalizacyjnie Zadania Obsługa maszyn - prasy,...

Więcej informacji

Firma:Personnel Service Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Operator mieszalników zbożowych

operator mieszalników zbożowych (praca fizyczna).Miejsce wykonywania pracy Gliwice.Praca na umowę zlecenie 1 miesiąc (następnie umowa o pracę).Praca na 1 zmianę (7.00-15.00). Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice