Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0096
OBOWIĄZKI:
obsługa wózków widłowych.Praca na 3 zmiany po 8 godzin dziennie, możliwa praca w weekendy. Minimum 160 godzin pracy w miesiącu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania inne:

wymagana umiejętność obsługi wózka widłowego

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Obsługa wózka widłowego na obszarze produkcyjnym, udział w przezbrojeniach: dowożenie i odwożenie matryc na właściwe miejsce, utrzymywanie ustalonego porządku na regałach odkładania matryc, prowadzenie ewidencji przepływów materiałowych, odwożenie...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data publikacji:Data dodania: dzisiaj

Operator wózka widłowego UDT

Zadania: Obsługa wózka widłowego (czołowy lub wysokiego składowania) Zaopatrzenie linii w komponenty do produkcji Załadunki i rozładunki dostaw Pomoc w pracach magazynowych Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian Uprawnienia UDT Mile widziane...

Więcej informacji

Firma:ManpowerGroup

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Operator wózka widłowego z UDT

Zadania: Wydawanie i przyjmowanie towaru między produkcją Rozładunek i odbiór dostaw, lokowanie na regałach Oczekiwania: Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym Mile widziane doświadczenie produkcyjne Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Stawka...