Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0251
OBOWIĄZKI:
Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy-Wykształcenie: zawodowe (ew.podstawowe); aktualne badania sanitarno epidemiologiczne; umiejętność pracy w zespole; zakres obowiązków: pomoc w pracach kuchennych; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Wstępna obróbka mięsa i warzyw. Nauka obsługi maszyn gastronomicznych. Dbałość o czystość i higienę pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Wodzisław Śląski

Data publikacji:Data dodania: dzisiaj

pomoc w przygotowywaniu posiłków, wydawanie racji pokarmowych , dbałość o przestrzeganie czystoci i higieny sanitarnej, mycie naczyń kuchennych i pomieszczen kuchni, sprzatanie pomieszczę, , obieranie jarzyn w pomieszczeniu wstępnej obróbki jarzyn,...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Strumień

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania inne:

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Chybie