Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0529
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie posiłków dla dzieci w wieku przedszkolnym, śniadanie, obiad, podwieczorek. Wydawanie posiłków według harmonogramu.Docelowo jest możliwość zatrudnienia na stanowisku kucharza.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz*
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

wykształcenie gastronomiczne (kwalifikacje do pracy w kuchni, docelowo jest możliwość zatrudnienia na stanowisku kucharza), umiejętność obsługiwania urządzeń gastronomicznych, oceny produktów, znajomość zasad przechowywania produktów, wstępna obróbka produktów, umiejętność gotowania różnych prostych potraw

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

prace pomocnicze w kuchni Wymagania konieczne: Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania inne: mile widziane doświadczenie

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ustroń

Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię; obieranie, krojenie, szatkowaniei siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy; utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego;dbanie o dostępność środków...

1)Pomoc w przygotowaniu posiłków2)Utrzymanie czystości pomieszczeń kuchennych i jadalni3)Organizacja zajęć kulinarnych z wychowankami4)Pomoc w przyjmowaniu towaru5)Pomoc w obieraniu ziemniaków6)Pomoc w kontrolowaniu magazynów żywności7)Pomoc przy wydawaniu...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój