Pomocnik stolarza budowlanego

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0526
OBOWIĄZKI:
pomoc przy składaniu saun, malowanie desek, montaż płyt G-K.Mile widziana osoba z orzeczoną niepełnosprawnością.Na początek praca na umowę zlecenie (1-2 miesięcy), docelowo umowa o pracę.Osoba z orzeczoną niepełnosprawnością na początek praca na umowę o pracę na okres próbny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, zdolności manualne, min. 6 miesięcy stażu pracy, mile widziana osoba z orzeczoną niepełnosprawnością

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Stolarz

składanie ścian. Czytanie rysunku technicznego.Oferta pracy również dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.Na początek praca na umowę zlecenie (1-2 miesięcy), docelowo umowa o pracę.Osoba z orzeczoną niepełnosprawnością na początek praca na umowę...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Stolarz

Skręcanie mebli na warsztacie i montaż u klienta (teren miasta B-B, powiat bielski, sporadycznie Śląsk).Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 od PN. do PT.Umowa o pracę na czas określony.Oferta pracy skierowana do osób powyżej 30 roku życia,...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała