Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/24/0581
OBOWIĄZKI:
Tynkowanie ścian i inne prace budowlane. Wykształcenie min. podstawowe, mile widziane doświadczenie przy pracach budowlanych. Pracodawca przyuczy pracownika do obsługi sprzętu pozyskanego w ramach dotacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Pomocnik pracownika ogólnobudowlanego - montera instalacji

Prace pomocnicze przy budowie przyłączy zewnętrznych i instalacji gazowych oraz sieci gazowych. Wykopy ręczne w gruncie, odtworzenie terenów po wykopach.Miejsce pracy: teren woj. śląskiego (dojazd na budowy samochodem służbowym). Pierwszy miesiąc praca na...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

praca przy remontach budynków mieszkalnych i mieszkań. Praca na terenie Zabrza. Praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie.Praca od poniedziałku do piątku (7.00-15.00), sobota według potrzeb. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane...

Data publikacji:Data dodania: 2024-05-16

Gipsiarz

gipsiarzPraca na umowę o pracę lub umowę zlecenie (do wyboru).OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSOBY Z UKRAINY. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane Wymagania inne: wykształcenie zawodowe, gipsiarz, 1 rok doświadczenia w zawodzie

Data publikacji:Data dodania: 2024-05-14