Pracownik działu telefonicznej obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/24/0388
OBOWIĄZKI:
Współpraca z powierzoną grupą doradców ds. nieruchomości;telefoniczne pozyskiwanie klientów dla biura;rejestracja klientów i statystyk;prowadzenie kalendarza doradców ds. nieruchomości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, łatwość w nawiązywaniu kontaktu, doświadczenie w kontakcie telefonicznym z klientem, wykształcenie ukierunkowane na pracę biurową.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Konsultant techniczny ds. serwisu HVAC

Aplikuj do nas jeśli: masz wykształcenie min. średnie techniczne; jesteś zaznajomiony/a z zagadnie niami z zakresu chłodnictwa, elektroniki, mechaniki i automatyki lub chcesz poznać tą branżę; posiadasz znajomość pakietu biurowego MS Office; posiadasz...

Więcej informacji

Firma:Rotenso - Grupa Thermosilesia

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska