Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/1752
OBOWIĄZKI:
Praca na miejscu w siedzibie firmy. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Pracownik zaplecza sportowego - staż

1. Obsługa kasy fiskalnej i inkasowanie należności za usługi świadczone przez OSiR.2. Obsługa centrali telefonicznej.3. Przyjmowanie rezerwacji na korty, kręgielnię.4. Wystawianie faktur.5. Prace porządkowe na obiektach OSiR6. Udział w pracach związanych z...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Pilarz do cięcia i szlifowania płyt p.poż.

przycinanie oraz szlifowanie płyt p.poż. Wymagania inne: osoba do 30 r.ż., wykształcenie podstawowe, zawodowe, umiejetność pracy w zespole, umiejętność cięcia piłą (zagłębiarką)

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

Robotnik gospodarczy

Maszynowe mycie posadzek, wynoszenie śmieci, zamiatanie terenów przyległych, sprzątanie pomieszczeń socjalnych, mycie łaźni pracowniczychOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony 4 m-ce i 24 dniMIEJSCE WYKONYWANIA...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy