Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0173
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania obiektów należących do MGW, w tym pomieszczeń biurowych i punktów obsługi ruchu turystycznego (praca na wysokości do 3 metrów), w tym: zamiatanie, mycie, dezynfekcja podłóg oraz powierzchni dotykowych, wycieranie kurzu, usuwanie zabrudzeń. Doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych. Utrzymywanie w nienagannym porządku i czystości terenu przyległego do obiektów. Pranie i czyszczenie odzieży roboczej i akcesoriów. Współpraca z działami w zakresie przygotowania i sprzątania pomieszczeń. Równoważny system czasu pracy, również w weekendy. Praca w przedziale godzinowym 7.00-19.00. od poniedziałku do piątku, w soboty, niedziele i święta przedział 7.00 20.00.Data zatrudnienia: luty 2024 r.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe, rzetelność, sumienność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Robotnik gospodarczy

praceporządkowe, utrzymanie terenów zielonych w czystości, inne prace proste Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: sumienność Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Pracownik zaplecza sportowego - staż

1. Obsługa kasy fiskalnej i inkasowanie należności za usługi świadczone przez OSiR.2. Obsługa centrali telefonicznej.3. Przyjmowanie rezerwacji na korty, kręgielnię.4. Wystawianie faktur.5. Prace porządkowe na obiektach OSiR6. Udział w pracach związanych z...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

drobne naprawy na terenie szpitala, drobne roboty remontowe, prace porządkowe w obrębię terenu szpitala (koszenie trawy, dbałość o teren zielony, w okresie zimowym odśnieżanie) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna