Pracownik komunalny

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0400
OBOWIĄZKI:
- praca na terenach zielonych miasta Jastrzębie-Zdrój w godz. 7-15 lub 6-14 (godz. uzależnione od pogody)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: umiejętność pracy w grupie
Uprawnienia: obowiązkowość
Uprawnienia: punktualność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Pracownik leśny

Hodowla lasu tj. koszenie upraw leśnych, grodzenie upraw leśnych. Kontakt telefoniczny z pracodawcą. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: praca w grupie Wymagania inne: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany,...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Pracownik gospodarczy

pracownik gospodarczy. Sprzątanie terenów zewnętrznych oraz klatek schodowych. W okresie zimowym również odśnieżanie.Miejsce pracy Zabrze.Mile widziana osoba z orzeczoną niepełnosprawnością (praca na umowę o pracę), osoba bez orzeczonej...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Pilarz do cięcia i szlifowania płyt p.poż.

przycinanie oraz szlifowanie płyt p.poż. Wymagania inne: osoba do 30 r.ż., wykształcenie podstawowe, zawodowe, umiejetność pracy w zespole, umiejętność cięcia piłą (zagłębiarką)

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna