Pracownik linii ubojowej

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/1110
OBOWIĄZKI:
praca na linii ubojowej w Ubojni Drobiu. Załadunek, rozładunek.Praca na 1 zmianę od 18.00-2.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

doświadczenie nie jest wymagane

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pracownik produkcji

Zakres obowiązków: prace przy produkcji skrzyń drewnianych oraz pakowanie eksportowe, obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o standardy jakościowe produkowanych wyrobów, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy. Wymagania: uprawnienia na wózki...

Więcej informacji

Firma:Export Pack Polska

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data publikacji:Data dodania: dzisiaj

Pracownik linii produkcyjnej (m/k)

Twoje zadania praca na produkcji na dziale tłoczni, spawalni lub aluminium, zakładanie detalu na prasy i maszyny spawające, obsługa zautomatyzowanych robotów spawalniczych, kontrola wizualna detalu przed wysyłką, wykonywanie pomiarów kontrolnych za pomocą...

Więcej informacji

Firma:Trenkwalder

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Pracownik Produkcji

Jeżeli posiadasz: Gotowość do pracy na produkcji, Zdolność szybkiego uczenia się, Umiejętność pracy w zespole. To my nauczymy Cię: Obsługi maszyn i urządzeń, Obsługi linii produkcyjnych, Potrzebnych przepisów i norm, Nowych technologii,

Więcej informacji

Firma:Roca Polska

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice