Pracownik obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/1024
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji prac interwencyjnych.Praca biurowa, obsługa klienta, dojazd do klienta, przyjmowanie dostaw, obsługa magazynu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Instruktor w dziele obsługi klienta

-Bieżąca obsługa klientów odwiedzających Carbonarium poprzez udzielanie niezbędnych informacji,-Przyjmowanie rezerwacji, pomoc w kasie biletowej,-Wydawanie elektronicznych przewodników (audio quide) dla zwiedzających,-Obsługa klienta w Sali kinowej wydawanie...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Pracownik Działu Obsługi Klienta i Kas

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: prowadzenie bazy danych – rejestracja nowych klientów, aktualizacja danych, profesjonalna obsługa klienta, obsługa programu lojalnościowego oraz reklamacji, skanowanie towaru, weryfikacja zgodności ilości towaru,...

Więcej informacji

Firma:Selgros Cash&Carry

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji prac interwencyjnych.Praca biurowa, obsługa klienta, dojazd do klienta, przyjmowanie dostaw, obsługa...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik