Pracownik produkcji

Dla naszego klienta,produkującej samochody dostawcze poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji. Nie masz doświadczenia? Nie martw się - wszystkiego Cię nauczymy!
Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń lub wyślij sms o treści Gliwice na numer podany w ogłoszeniu, a my oddzwonimy do Ciebie i opowiemy o szczegółach oferty!
Miejsce pracy: Gliwice
oferujemy
  • wynagrodzenie w wysokości 5150 zł brutto w pierwszym miesiącu pracy,
    a w kolejnych 5350 zł brutto
  • półroczne premie (naliczane proporcjonalnie do okresu zatrudnienia)
  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS i płatny urlop) - po pierwszym miesiącu pracy, umowa przedłużana na kolejne 11 miesięcy
  • pracę od poniedziałku do soboty w systemie 3-zmianowym w godzinach 06.00 - 14.00,
    14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00
  • dodatkowo płatne soboty wynikające z harmonogramu pracy - 25% na zmianie rannej
    i 40% na zmianie popołudniowej
  • wolne niedziele
  • szybki proces rekrutacyjny
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • stołówkę pracowniczą - obiady dla pracowników w atrakcyjnych cenach
  • program poleceń dla pracowników Randstad - zgarnij 300 zł za polecenie kandydata do pracy w Stellantis!
  • pakiet benefitów Randstad Plus (ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa)
  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek
zadania
  • prace montażowe związane z produkcją dużych samochodów dostawczych
  • przestrzeganie przepisów bhp
  • realizacja planów produkcyjnych
oczekujemy
  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do soboty
  • umiejętności posługiwania się wkrętarką
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Pomocnik Operatora Wytwórni / Operator Wagi Samochodowej

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Bielsku-Białej (Stara Wieś k/Bielska-Białej) Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się pomocą operatorowi przy obsłudze wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych podczas codziennych produkcji. Zakres obowiązków...

Więcej informacji

Firma:Masfalt Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Operator Wytwórni Mieszanek Mineralno - Asfaltowych

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Bielsku Białej (Stara Wieś k/Bielska-Białej) Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się obsługą wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych podczas codziennych produkcji. Zakres obowiązków obejmować będzie również...

Pracownik produkcji – prasy

Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych: pras, zgrzewarek, urządzeń montażowych Kontrola jakości Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian Doświadczenie na produkcji – mile widziane Oferta: Umowa o pracę na pełny etat Wynagrodzenie – 6000 zł...

Więcej informacji

Firma:ManpowerGroup

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy