Pracownik produkcji

Dołącz do zespołu globalnego lidera w technologii ochrony środowiska! Jesteśmy wiodącym producentem zaawansowanych systemów akumulatorowych z imponującym 25-letnim doświadczeniem. Teraz poszukujemy pasjonatów, którzy chcą być częścią innowacyjnych rozwiązań i zdobywać nową wiedzę.
Miejsce pracy: Gliwice
Rozpocznij swoją przygodę w Gliwicach, gdzie znajduje się nasz nowoczesny zakład produkcyjny. Tutaj, w komfortowym i przestronnym środowisku, będziesz brał udział w tworzeniu wysokiej jakości produktów, które zmieniają oblicze ochrony środowiska.

Stanowisko:
Dołącz do naszego zespołu jako pracownik produkcji. Poszukujemy zarówno pracowników z uprawnieniami UDT, jak i bez nich. Twoje zadania obejmą udział w produkcji zaawansowanych powłok ochronnych.

Grafik pracy:
Będziesz pracować od poniedziałku do piątku, realizując 8- lub 12-godzinowe zmiany w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym.

Co oferujemy?
  • Komfortowe, przestronne środowisko pracy
  • Stabilność zatrudnienia w renomowanej firmie
  • Terminowe płatności – nawet co tydzień
  • Przyzwoite zarobki adekwatne do Twoich umiejętności
  • Przyjazny zespół gotowy na współpracę
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową,
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek na poczet wynagrodzenia,
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • Wsparcie konsultantów OTTO.
Skorzystaj z tej okazji! Zacznij zarabiać już teraz, dołączając do naszego innowacyjnego zespołu. Czekamy na Twoją aplikację!

Pomocnik Operatora Wytwórni / Operator Wagi Samochodowej

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Bielsku-Białej (Stara Wieś k/Bielska-Białej) Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się pomocą operatorowi przy obsłudze wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych podczas codziennych produkcji. Zakres obowiązków...

Więcej informacji

Firma:Masfalt Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Operator Wytwórni Mieszanek Mineralno - Asfaltowych

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Bielsku Białej (Stara Wieś k/Bielska-Białej) Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się obsługą wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych podczas codziennych produkcji. Zakres obowiązków obejmować będzie również...

Pracownik produkcji – prasy

Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych: pras, zgrzewarek, urządzeń montażowych Kontrola jakości Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian Doświadczenie na produkcji – mile widziane Oferta: Umowa o pracę na pełny etat Wynagrodzenie – 6000 zł...

Więcej informacji

Firma:ManpowerGroup

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy