Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0547
OBOWIĄZKI:
Rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, drobne prace transportowe, prace porządkowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE, DYSPOZYCYJNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ,KULTURA OSOBISTA

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

miejsce pracy: ul. Alfreda Nobla 3, 44-109 Gliwice oraz możliwa praca na terenie Polski wg. zleceń pracodawcy

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Wykładanie towarów na taśmę produkcyjną, bieżąca obsługa linii produkcyjnej, etykietowanie, pakowanie, przeprowadzanie kontroli jakości produktów, realizacja planu produkcji. Praca w ramach umowy zlecenie, dwuzmianowa w godz. 6.00-22.00, w wymiarze 168...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

- Kontrola produkcji na magazynie- Przyjmowanie zamówień od klientów- Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniem tj. stal lista, wz, itp- Obsługa maszyny zbrojarskiejOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony ok 13...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Zwijanie dywanów, pakowanie dywanów/wycieraczek, metkowanie towarów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Żory