Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1310
OBOWIĄZKI:
Rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, drobne prace transportowe, prace porządkowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE, DYSPOZYCYJNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ,KULTURA OSOBISTA

Wymagania inne:

[Inne] : MOŻLIWA PRACA NA TERENIE POLSKI W POZOSTAŁYCH ODDZIAŁACH GNIEZNO, MIELEC

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Obsługa maszyn produkcyjnych, wykonywanie nadruków na gadżetach reklamowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: dyspozycyjność, praca w zespole, obowiązkowość, dokładność Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Obsługa maszyn produkcyjnych, wykonywanie nadruków na gadżetach reklamowych. Wymagania konieczne: Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole Wymagania inne: [Inne] : 4700 zł brutto miesięcznie + 500 zł premiiSystem 3 zmianowy (6-14,14-22,22-6). Zależne od...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Fizyczne lub mechaniczne działania wykonywane na materiałach, aby przekształcić je w gotowe produkty, identyfikacja problemów lub wad produktów i podejmowanie działań korygujących, dopasowanie składników według instrukcji, kontrola poziomu zapasów...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice