Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1900
OBOWIĄZKI:
Praca przy produkcji pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych. Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego. Montaż części nadwozi samochodowych, sortowanie i malowanie części metalowych, zgrzewanie części, kontrola wizualna gotowego produktu. Umiejętność pracy pod presją czasu. Gotowość do pracy w systemie 3-ZMIANOWYM, praca w dni wolne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Umiejętności obsługi wkrętarki[Umiejętność 1] : 1. Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych; 2. Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego; 3. Umiejętności manualne techniczne;[Inne] : gotowość do pracy w systemie 3-ZMIANOWYM, praca w dni wolne

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 27 do 27 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pracownik produkcyjny

•Montaż elementów zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi i ilościowymi na jednym z wydziałów (wtrysk, montaż, lakiernia).•Selekcja i pakowanie elementów.•Sprawdzanie elementów pod względem jakościowym i ilościowym. Wymagania konieczne:...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

- wprowadzanie elementów do maszyny- oczyszczeniewyprodukowanych elementów sprężonym powietrzem- wzrokowa kontrola jakości Wymagania inne: Miejsce pracy: Ruda Śląska 4B - 4 dni pracujące /1-2 dni przerwy/ system 3 zmianowy

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

obsługa linii produkcyjnej do tworzyw sztucznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Wodzisław Śląski