Pracownik przy linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0722
OBOWIĄZKI:
Pracownik przy linii produkcyjnej przy sortowaniu złomu. Praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pomocniczy robotnik przemysłowy

Wykonywanie prostych prac przy obróbce elementów, przeprowadzanie operacji technologicznych związanych z produkcją wędzonek, kiełbas, konserw.Praca w Bielsku-Białej, w ramach umowy zlecenie, w wymiarze 170 godzin miesięcznie (według zapotrzebowania, możliwa...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Pomocnik na produkcji

Prace pomocnicze przy obsłudze wtryskarek oraz innych maszyn, wyjmowanie produktu z maszyny, kontrola jakości (wzrokowa). Praca w Czechowicach-Dziedzicach, w ramach umowy zlecenie, w wymiarze 40 godzin tygodniowo, według potrzeb zleceniodawcy (od poniedziałku do...

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Czechowice-Dziedzice

Asystent ds. produkcji

- kontrolowanie przebiegu produkcji,- przygotowywanie raportów,- prowadzenie administracyjnej obsługi produkcji,- współpraca z managerem i team leaderami,- współpraca z innymi działami: kontrola produkcji, jakość, logistyka, zakupy.Pracodawca oferuje...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze