Pracownik stażysta - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/24/0081
OBOWIĄZKI:
1. Pomoc w pracach biurowych sekretariatu.2. Przepisywanie pism procesowych i decyzji merytorycznych.3. Przygotowanie korespondencji do ekspedycji.4. Pomoc przy archiwizacji akt i dokumentacji.5. Digitalizacja akt.6. Zakładanie teczek aktowych.Wykształcenie co najmniej średnie. Znajomość obsługi komputera.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Operator badań defektoskopowych - stażysta

MikoMłodzi na startMiejsce odbywania stażu: Mikołów, Czas pracy stażysty: pon- pt 7-15Okres stażu: 6 miesięcyZatrudnienie po zakończonym stażu: czas nieokreślony, pełny etatZapoznanie się z badaniami NDT (podstawy fizyczne metod);zapoznanie się z...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Data publikacji:Data dodania: dzisiaj

Stażysta

Prace pomocnicze w zakresie księgowania wpłat, redagowania pism, wysyłki korespondencji. Porządkowanie i archiwizacja dokumentów.Oferta stażu skierowana do osób zarejestrowanych jako bezrobotne, kwalifikujących się do projektu EFS+ Wymagania konieczne:...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Stażysta w dziale techniczno-inwestycyjnym

Załatwianie spraw technicznych lokatorów, prowadzenie dokumentacji w formie elektronicznej w programach UNISOFT, Ms Office oraz w formie papierowej.Oferta stażu skierowana do osób zarejestrowanych jako bezrobotne, kwalifikujących się do projektu EFS+ Wymagania...