Referent ds. finansowo-księgowych

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/24/0095
OBOWIĄZKI:
FPokres ważności: 09.02.24-08.03.24miejsce odbywania stażu: ul. Kolejowa 2, 43-190 Mikołów; zasoby mieszkaniowe gminy Mikołówgodziny: pn 7.00-16.00, wt-czw 7.00-15.00, pt 7.00-14.00zatrudnienie: -Bieżąca obsługa petentów, księgowanie na kontach lokatorów wpływów i należności, dostarczanie korespondencji do najemców i właścicieli lokali mieszkalnych i użytkowych, inne czynności wg poleceń przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, dokładność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Referent

- Ref. Spraw Wierzycielskich: kontrola dokumentów, rejestracja dokumentów, prowadzenie czynności w ramach tzw. miękkiej egzekucji, archiwizacja dokumentów- Dział Wsparcia i Obsługi Bezpośredniej: kontrola deklaracji podatkowych, praca na stanowisku...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Żory

Data publikacji:Data dodania: dzisiaj

Referent

Wprowadzanie danych z dokumentów podatkowych do systemu komputerowego, przygotowywanie dokumentów celem przekazania do archiwum, prowadzenie rejestru kas fiskalnych.Oferta stażu skierowana do osób zarejestrowanych jako bezrobotne, kwalifikujących się do...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Referent

Wprowadzanie danych z dokumentów podatkowych do systemu komputerowego, przygotowywanie dokumentów celem przekazania do archiwum, prowadzenie ewidencji i rejestrów związanych z pracą komórki organizacyjnej.Oferta stażu skierowana do osób zarejestrowanych jako...