Referent ds. rozliczeń wynagrodzeń

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/0297
OBOWIĄZKI:
Oferta dla osób zarejestrowanych w PUP, w ramach refundacji. Wykształcenie minimum średnie, doświadczenie w zakresie naliczania wynagrodzeń 3 lata. Zatrudnienie w trybie naboru na wolne stanowisko urzędnicze. Ogłoszenie na stronie bip Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Rybniku. https://mdps.rybnik.pl/bip/nabor/n,nabor-referent-ds-plac-w-dziale-finansowo-ksiegowym-w-wymiarze-1-etatu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Referent do spraw księgowo-płacowych

FPokres ważności: 26.02.24-25.03.24miejsce odbywania stażu: ul. Bielska 49, 43-190 Mikołówgodziny: pn-pt 7.30-15.30zatrudnienie: pełny etat 3 m-cePomoc przy księgowaniu dokumentów; sporządzanie deklaracji; obsługa i kontakt z klientami; odbieranie...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Referent administracyjno-biurowy

Referat Promocji i Integracji Europejskiej oraz Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa; Zapoznanie się z pracą w Referatach Urzędu Gminy Pawłowice, wykonywanie podstawowych prac biurowych, między innymi obsługa komputera, kserokopiarki, internetu,...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Pawłowice

Referent ds. administracyjnych

Staż w dziale organizacyjno-prawnym.Prowadzenie dziennika korespondencyjnego-przyjmowanie i ewidencjonowanie poczty.Obsługa sekretariatu.Prowadzenie biura Zarządu Spółki. Wprowadzanie faktur do systemu komputerowego. Prowadzenie spraw kancelaryjnych.Współpraca...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Racibórz