Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/0121
OBOWIĄZKI:
Maszynowe mycie posadzek, wynoszenie śmieci, zamiatanie terenów przyległych, sprzątanie pomieszczeń socjalnych, mycie łaźni pracowniczychOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony 4 m-ce i 24 dniMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-100 Tychy PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-Pt, 22.00-6.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. podstawowe

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pracownik gospodarczy

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: podstawowe, zawodowe; zakres obowiązków: przycinanie żywopłotów, gałęzi, koszenie trawy, grabienie trawy i liści, odśnieżanie, sprzątanie terenów;...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Pracownik myjni samochodowej

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Mycie samochodów, pranie tapicerki. Wymagania...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Sortowacz, operator urządzeń rozdrabniających

Sortowanie odpadów tworzyw sztucznych z podziałem na rodzaj i frakcje, mielenie i kruszenie odpadów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: samodzielność, dobra organizacja pracy Wymagania inne: zdolności manualne, dobry wzrok,...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Czechowice-Dziedzice