Robotnik

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Robotnik
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/0740
OBOWIĄZKI:
wykształcenie zawodowe (zawód dowolny), prawo jazdy kat. B. Praca od 6:00 do 14:00. Oferta skierowana do osób zarejestrowanych w PUP w Rybniku. Rekrutacja prowadzona w ramach refundacji prac interwencyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 091 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Pracownik gospodarczy

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: podstawowe, zawodowe; zakres obowiązków: przycinanie żywopłotów, gałęzi, koszenie trawy, grabienie trawy i liści, odśnieżanie, sprzątanie terenów;...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Pracownik myjni samochodowej

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Mycie samochodów, pranie tapicerki. Wymagania...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Robotnik gospodarczy

Oferta z Prac Interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. UrzędzieWykształcenie: podstawowe; umiejętność organizacji pracy, staranność; zakres obowiązków: utrzymanie czystości na terenie Szpitala; odbiór, składowanie i transport...

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Knurów