Serwisant Naczep i Podestów Załadowczych

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Zakres obowiązków:
  • Naprawa i serwis naczep.
  • Diagnostyka techniczna.
  • Przeglądy i naprawy podestów załadowczych.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne.
  • Prawo jazdy B.
  • Gotowość do pracy.
  • Umiejętność obsługi komputera.
Pracodawca oferuje:
  • Pracę w renomowanym serwisie z możliwością rozwoju i awansu.
  • Opiekę doświadczonych mentorów i szkolenia wdrożeniowe.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z bonusami.
  • Nowoczesne i dobrze wyposażone miejsce pracy.
  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów.
  • Dodatkowe benefity: opieka zdrowotna, ubezpieczenie życiowe, fundusz socjalny i pakiety sportowe.

Mechanik serwisu mobilnego

Obowiązki: Naprawa naczep marki Schmitz Diagnostyka Wykonywanie przeglądów Naprawa podestów załadowczych Wymagania: Wykształcenie zawodowe Prawo jazdy kat. B Dyspozycyjność Obsługa komputera

Więcej informacji

Firma:EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Mechanik pojazdów samochodowych

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: min.zawodowe kierunkowe; zakres obowiązków: konserwacja, obsługa techniczna; naprawa silników oraz zespołów i układów mechanicznych w samochodach...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice