Specjalista do spraw kadr, płac i zus

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/24/0772
OBOWIĄZKI:
obsługa kadr, naliczanie płac i rozliczanie z ZUS*praca w systemie równoważnym, w godzinach:8:00-17:008:00-16:008:00-15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, umiejętność biegłej obsługi komputera, podstawowa znajomość programu Excel, mile widziane: 2-letnie doświadczenie w obsłudze kadr, naliczania płac i rozliczeń ZUS.Oferta przeznaczona jest dla osób bezrobotnych powyżej 50 roku życia (zgodnie z art. 59 ust. 1 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy).

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Kadrowy/a

- zakładanie akt pracowników;- przygotowywanie umów o pracę;- przygotowywanie umów cywilnoprawnych;- przygotowywanie kart ewidencji czasu pracy;- obsługa programu Płatnik;- tworzenie listy płac;- obliczanie wysokości wynagrodzeń;- obliczanie wysokości...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze