Specjalista do spraw rekrutacji

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0384
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie i rekrutacja pracowników firmy budowlanej, współpraca z agencjami pracy tymczasowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Wymagania inne:

mile widziany język ukraiński - warunek niekonieczny, doświadczenie zawodowe nie wymagane

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

HR Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji

Opis stanowiska Rekrutacja i selekcja kandydatów Wdrażanie nowych pracowników oraz organizowanie szkoleń wstępnych Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników Zarządzanie procesem ocen pracowniczych oraz konfliktami w miejscu pracy Koordynacja procesu...

Więcej informacji

Firma:Zabrze Cable Factory sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Specjalista ds. Rekrutacji

Zadania: Poszukiwanie i selekcja kandydatów Prowadzenie procesów rekrutacyjnych Prowadzenie bazy danych kandydatów Monitorowanie rynku pracy Publikacja atrakcyjnych ogłoszeń o pracę Utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami oraz dbanie o pozytywne...

Więcej informacji

Firma:Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała