Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0362
OBOWIĄZKI:
sprzątanie stadionu wewnątrz oraz na zewnątrz, sprzatanie biur.Praca od poniedziałku do piątku (7.00-15.00, 16.00-19.00).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pracownik porządkowy

Utrzymanie czystości, wycieranie kurzu, mycie podłóg, zamiatanie podłóg, wyrzucanie śmieci, wymiana worków na śmieci Wymagania inne: miejsce pracy: ul. Pszczyńska 315, 44-100 Gliwice oraz teren śląska wg. zleceń pracodawcy

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Sprzątaczka

Sprzątanie gabinetów, korytarzy, sanitariatów.Godziny pracy: 6-14 lub 14-18 poniedziałek - piątek. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wykształcenie podstawowe/zawodowe, rzetelność, sumienność, obowiązkowość

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Pracownik serwisu porządkowego

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji prac interwencyjnych. Mycie, sprzątanie, utrzymanie czystości obiektów biurowych, domów, mieszkań....

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik