Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/24/0312
OBOWIĄZKI:
sprzątanie określonego rejonu, stosowanie środków chemicznychOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony 9 m-cyMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-Pt, 13.00-21.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. podstawowe.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Sprzątaczka

1.Utrzymanie porządku i czystości w budynkach przychodni oraz budynkach NEURO-MED.2.Zamiatanie (podłogi, posadzki), wycieranie, mycie (schody, okna, balustrady),3.Odkurzanie (dywany, wykładziny dywanowej).4.Systematyczne usuwanie śmieci, opróżnianie koszy,...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Pracownik serwisu porządkowego

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji prac interwencyjnych. Mycie, sprzątanie, utrzymanie czystości obiektów biurowych, domów, mieszkań....

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Sprzątaczka

Sprzątanie szatni i toalet na terenie MOSIRu, ORS "Ruda". Osoby zainteresowane. Podania skłądać e-mailem: mosir.kadry@miastorybnik.pl Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: