Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/1107
OBOWIĄZKI:
utrzymanie czystości w części produkcyjnej piekarni, na sali sprzedaży, zapleczu oraz pomieszczeniach socjalnych, realizacja prac porządkowych według ustalonego harmonogramu, wykonywanie innych czynności sprzątających (nie ujętych w harmonogramie) wyznaczonych przez Kierownika.Praca na 1/2 etatu, cztery godziny dziennie (do uzgodnienia w przedziale godzinowym 5.00-20.00).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

wykształcenie minimum podstawowe, aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna bądź chęć jej wyrobienia, sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków, dokładność, pracowitość, bardzo dobra organizacja pracy, chęci do pracy, aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku osoby sprzątającej, ale nie jest wymagana

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sprzątaczka

utrzymanie czystości w części produkcyjnej piekarni, na sali sprzedaży, zapleczu oraz pomieszczeniach socjalnych, realizacja prac porządkowych według ustalonego harmonogramu, wykonywanie innych czynności sprzątających (nie ujętych w harmonogramie)...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data publikacji:Data dodania: 2024-10-19

Sprzątaczka (osoba sprzątająca siłownię)

utrzymanie w czystości siłowni, maszyn, sali fitness i sanitariatów (szatnie, łazienki).Praca na umowę zlecenie, 80 godzin pracy w miesiącu, praca w godzinach: poniedziałek-piątek 22.30-3.30, sobota 19.30-0.30, niedziela 17.30-22.30. Wymagania konieczne:...

Data publikacji:Data dodania: 2024-10-16

Zamiatacz

prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy kat.B Wymagania inne:

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

Lokalizacja:Miejsce pracy: opolskie / Baborów

Data publikacji:Data dodania: 2024-10-08