Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0720
OBOWIĄZKI:
sprzedawca, obsługa kasy fiskalnejRównoważny system czasu pracy, 2 zmiany, w przedziale godzinowym: poniedziałek-sobota 6.00-22.00, niedziela 7.00-21.00.Praca na umowę zlecenie lub umowę o pracę. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy lub na 3/4 etatu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, mile widziane doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Doradca Klienta

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz! promesę,...

Więcej informacji

Firma:Adreams M. Smerda Sp.k.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Data publikacji:Data dodania: dzisiaj

Sprzedawca

1)Zapoznanie się z przepisami BHP i P.POŻ.2)Przyjmowanie dostaw towarów.3)Sprawdzanie towarów pod względem jakościowych i ilościowym. 4)Przygotowanie towarów do sprzedaży ich eksponowanie i oznaczanie.5)Nauka sposobu wyliczania cen detalicznych.6)Nauka...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Sprzedawca

1)Zapoznanie się z przepisami BHP i P.poż.2)Przyjmowanie dostaw towarów. 3)Sprawdzanie towarów pod względem jakościowym i ilościowym.4)Przygotowanie towarów do sprzedaży, ich eksponowanie i oznaczenie.5)Nauka sposobu, wyliczanie cen detalicznych.6)Nauka...